FSFV

Fakultet za sport upisuje 30 kandidata na menadžmentu

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje upisuje 30 kandidata na specijalističkim studijama sportski menadžment.

"Studenti koji su završili trogodišnje studije i stekli diplomu bechelor a samim tim i osvojili 180 ECTS na fakultetima za ekonomiji, turizmu,sportskom novinarstvu ili sportskim trenerima moći će krajem avgusta da upišu specijalistički studijski program 'sportski menadžment' na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću", kazao je doc. dr Dragan Krivokapić prodekan za nastavu.

Iz ove ustanove su dodali da studije traju dva semestra, i obima su 60 ECTS što znači da se mogu okončati za jednu studijsku godinu i da će se na bazi samofinansiranja na istima moći upisati 30 kandidata.

Fakultet za sport upisuje 30 kandidata na menadžmentu (CdM, 2. avgust 2016.g.)

03.08.2016. 14:00

XIV međunarodna naučna konferencija CSA u Budvi

Poznata imena na međunarodnoj konferenciji o sportu (Univerzitet Crne Gore, 19. oktobar 2016.g.)

Zvanični sajt CSA

Zvanični sajt Konferencije

(Klik na sliku za uvećanje)

29.07.2016. 23:49

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje: Ima još slobodnih mjesta za brucoše

U dosadašnjim upisnim rokovima koje je organizovao Univerzitet Crne Gore nijesu popunjena sva tražena mjesta na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću. Naime, navode sa Fakulteta, iako u svakom upisnom roku ima mnogo više kandidata nego slobodnih mjesta, čak 40 prijavljenih kandidata nijesu uspjeli da polože prijemni ispit na akademskom studijskom programu: Fizička kultura, na kojem su ostala još 4 budžetska i 10 samofinansirajućih slobodnih mjesta.

I na ostalim studijskim programima Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje – Sportsko novinarstvo i Sportski treneri ima slobodnih mjesta za brucoše. Zainteresovani kandidati će moći ponovo da konkurišu u narednom upisnom roku UCG, koji će biti organizovan najvjerovatnije krajem avgusta, kada će i kandidati sa završenim osnovnim studijama moći da konkurišu na specijalističkim studijskim programima ovog fakulteta: Sportski menadžment, Sport i fitness i Fizička kultura.

26.07.2016. 14:26

Obavještenje o godišnjem odmoru

22.07.2016. 14:09

Duško Bjelica: Nauka sport čini prestižnim

Razgovor sa Duškom Bjelicom, redovnim profesorom Univerziteta Crne Gore, Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje

(Klik na sliku za uvećanje)

19.07.2016. 20:14

Zavrsni radovi, teze i disertacije Montenegrin Sports Academy - Crnogorska Sportska Akademija Informacioni sistem o istrazivackoj djelatnosti u Crnoj Gori Univerzitet Crne Gore MJSSM MBA2015 Sport Mont

Sadrzaj na ovoj stranici zahtjeva Adobe Flash Player.