FSFV

Svečani prijem studenata prve godine Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje

SVEČANI PRIJEM STUDENATA PRVE GODINE FAKULTETA ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE

SVEČANI PRIJEM STUDENATA PRVE GODINE FAKULTETA ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE – studijski program FIZIČKA KULTURA
BIĆE ODRŽAN 26.09.2016.g. U
11 SATI U AMFITEATRU FAKULTETA.

* * *

SVEČANI PRIJEM STUDENATA PRVE GODINE FAKULTETA ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE – studijski programi: SPORTSKO NOVINARSTVO I SPORTSKI TRENERI
BIĆE ODRŽAN 26.09.2016.g. U
12 SATI U AMFITEATRU FAKULTETA.

* * *

DOBRODOŠLICU I SREĆAN POČETAK STUDIJA STUDENTIMA ĆE POŽELJETI RUKOVODSTVO FAKULTETA NA ČELU SA DEKANOM DOC. DR STEVOM POPOVIĆEM.

UPRAVA FAKULTETA ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE

* * *

Svečani prijemi za brucoše na fakultetima u Nikšiću (Vijesti, 26. septembar 2016.g.)

21.09.2016. 22:50

Konstituisan novi Upravni odbor Univerziteta Crne Gore

Prof. dr Duško Bjelica ponovo predsjednik

Upravni odbor Univerziteta Crne Gore oformljen je na danas održanoj konstitutivnoj sjednici ovog organa. Profesor dr Duško Bjelica, redovni profesor Univerziteta Crne Gore, jednoglasno je reizabran za predsjednika Upravnog odbora.

Pored prof. dr Bjelice, članovi novokonstituisanog Odbora su prof. dr Gordana Paović-Jeknić, prof. mr Miran Begić, prof. dr Vladimir Pešić, doc. dr Tatjana Dlabač, prof. dr Željko Jaćimović, mr Vellimir Mijušković, predsjednik Privredne komore Crne Gore, dr Milanko Damjanović, mr Martin Ćalasan, Desanka Radojičić, te studenti Sari Arianna Serhatlić, Miloš Vujošević i Mihailo Đukanović.

Upravni odbor će biti kompletiran nakon što Vlada Crne Gore imenuje još dva svoja predstavnika shodno Zakonu o visokom obrazovanju.

Konstitutivnoj sjednici prisustvovala je i prof. Radmila Vojvodić, rektorka Univerziteta Crne Gore, koja je u svom kratkom obraćanju ovom organu poželjela uspjeh u radu.

„Upravni odbor će i dalje nastojati da donosi odluke koje su u skladu sa misijom Univerziteta Crne Gore da u usaglašenom radu svih svojih jedinica stvara crnogorsko društvo znanja i težnjom da stoji rame uz rame sa razvijenenim evropskim prostorom visokog obrazovanja i naravno u tijesnoj saradnji sa Vladom Crne Gore, kao osnivačem Univerziteta Crne Gore“, kazao je prof. dr Bjelica. (Univerzitet Crne Gore)

* * *

Dušku Bjelici još jedan mandat (Vijesti, 02. septembar 2016.g.)

TVCG1, 01. septembar 2016.g.

TV Vijesti, 01. septembar 2016.g.

Konstituisan novi Upravni odbor Univerziteta Crne Gore (Univerzitet Crne Gore, 01. septembar 2016.g.)

Konstituisan novi upravni odbor UCG, Bjelica ponovo predsjednik (Portal Analitika, 01. septembar 2016.g.)

Bjelica na čelu UO Univerziteta (RTCG, 01. septembar 2016.g.)

Bjelica ponovo na čelu Upravnog odbora UCG (Antena M, 01. septembar 2016.g.)

Bjelica ostaje predsjednik UO UCG (PC NEN, 01. septembar 2016.g.)

Duško Bjelica ponovo predsjednik UO UCG (Tvoj Portal, 01. septembar 2016.g.)

UO UCG: BJELICA PONOVO PREDSJEDNIK (Pink M, 01. septembar 2016.g.)

Duško Bjelica ponovo predsjednik UO UCG (CdM, 01. septembar 2016.g.)

02.09.2016. 01:40

Fakultet za sport radi u skladu sa zakonom

Fakultet za sport radi u skladu sa zakonom (AcademLink, 01. septembar 2016.g.)

Popović: Fakultet za sport radi u skladu sa zakonom (Vijesti, 26. avgust 2016.g.)

Popović: Fakultet za sport radi časno i u skladu sa zakonom (Antena M, 26. avgust 2016.g.)

Dekan: Na Fakultetu za sport se radi časno i zakonito (Crna.Gora.me, 26. avgust 2016.g.)

Fakultet za sport radi zakonito (RTCG, 26. avgust 2016.g.)

02.09.2016. 01:27

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje upisuje još 30 brucoša

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore u Nikšiću, u studijskoj 2016/17. godini, upisaće u četvrtom upisnom roku, početkom septembra još 30 brucoša.

"Na akademskom osnovnom studijskom programu Fizička kultura oglasićemo pet slobodnih mjesta. Zatim, na osnovnim primijenjenim studijama Sportski treneri oglasićemo 15 slobodnih mjesta, a na programu Sportsko novinarstvo još 10 mjesta. Sva tri studijska programa traju po tri godine, obima su 180 ECTS kredita, i samofinansirajući su", rekao je prodekan za nastavu doc. dr Dragan Krivokapić.

Fakultet za sport upisuje još 30 brucoša (RTCG, 23. avgust 2016.g.)

Fakultet za sport upisuje još 30 brucoša (Antena M, 23. avgust 2016.g.)

TREĆI UPISNI ROK: Fakultet za sport i fizičko vaspitanje upisuje 30 studenata (Volim Podgoricu, 23. avgust 2016.g.)

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje upisuje još 30 brucoša (Portal Analitika, 23. avgust 2016.g.)

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje upisuje još 30 brucoša (CdM, 23. avgust 2016.g.)

24.08.2016. 02:58

JAVNI POZIV ZA SARADNJU

Pozivaju se sve kolege (student magistarskih srudija i magistri nauka, student doktorskih studija i doktori nauka, kao i oni već birani u akademska zvanja) koje smatraju da imaju kapaciteta i adekvatne reference da se uključe u aktivnosti Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u oblasti nastave, naučno-istraživačke djelatnosti i međunarodne saradnje da pošalju svoj CV (Europass model) sa kompletnim popisom dosadašnjih publikacija do 2. septembra 2016. godine do 12 časova na email adresu Fakulteta: fakultetzasportnk@ac.me

Dekan, doc. dr Stevo Popović

17.08.2016. 09:49

Zavrsni radovi, teze i disertacije Montenegrin Sports Academy - Crnogorska Sportska Akademija Informacioni sistem o istrazivackoj djelatnosti u Crnoj Gori Univerzitet Crne Gore MJSSM MBA2015 Sport Mont

Sadrzaj na ovoj stranici zahtjeva Adobe Flash Player.